امروزه گرفتگی لوله های آب و فاضلاب به یکی از اساسی ترین مشکلات ساختمان ها به خصوص آپارتمان های چند طبقه تبدیل شده است، که به دلیل مشاع بودن لوله های خروجی امری اجتناب ناپذیر خواهد بود، در صورت مواجه شدن با این مشکل روش های مختلفی با توجه به نوع گرفتگی لوله ها وجود خواهد داشت. لوله بازکنی کمیلی با ارائه بهترین راهکارهای موجود و بدون کوچکترین آلودگی در محیط منازل شما امکان ارائه این خدمات را فراهم آورده است که در ادامه به بررسی روش کار لوله بازکنی و شرایط ارائه سرویس منازل می پردازیم.

لوله بازکنی فوری و ارزان

ممکن است گرفتگی لوله ها بر اثر ورود مواد خوراکی، چربی، آشغال، رسوب، اشیا، مو و مواد زائد باشد که می توان از روش های مختلفی از قبیل ریختن اسیدهای گرفتگی لوله، فنر لوله بازکنی، لوله بازکن های شیمیایی و خانگی استفاده کرد، در صورت بروز گرفتگی لوله و ورود مواد پلاستیکی و فلزی به داخل چاه و پر شدن آن نیاز به تخلیه چاه خواهد بود، اما گاهی اوقات برای رفع گرفتگی لوله های ساختمان نیاز به ابزارهای مختلفی می باشد، که بهتر است در این مواقع از یک مجموعه ی کارآمد کمک بگیرید، تا بدون وارد کردن هیچ گونه آسیبی به لوازم و لوله های منزل شما بتواند کار را با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت در سریع ترین زمان انجام دهد.

لوله بازکنی فوری و ارزان

لوله بازکنی با دستگاه فنر برقی

شرکت خدمات کمیلی با اعزام کارشناس ماهر لوله بازکنی می تواند در مرحله ی اول نوع گرفتگی را تشخیص داده و از روش های مختلف و دستگاه های مخصوص برای رفع گرفتگی لوله استفاده نماید، همان طور که پیش تر اشاره شد برای رفع گرفتگی لوله ها روش های مختلفی وجود دارد اما امروزه با کمک دستگاهی به نام دستگاه فنر برقی به راحتی می توان این مشکل را برطرف کرد، این روش یکی از بهترین راهکار های باز کردن لوله های منازل و ادارات می باشد، دستگاه فنر برقی توان رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب از جمله لوله های آشپزخانه، حمام، فاضلاب توالت، حیاط ، پارکینگ و فاضلاب پشت بام استفاده کرد.

ارائه این خدمات لوله بازکنی توسط شرکت خدمات کمیلی بدون آلودگی محیطی انجام شده و این سرویس با شرایط کاملا بهداشتی با حضور کارشناس در محل بصورت فوری و ارزان انجام خواهد شد.

دستگاه لوله بازکنی

دستگاه های دیگری از قبیل دستگاه مکنده یا پمپ هوا نیز برای رفع گرفتگی لوله ها موثر می باشند اما به دلیل این که فنر قادر به رفع تمامی گرفتگی های مربوط به رسوب، مو و… می باشد استفاده از فنر و دستگاه فنر برقی بهترین روش برای رفع گرفتگی لوله ها می باشد.

لوله باز کنی شبانه روزی

از آن جا که ممکن است مشکل گرفتگی لوله در هر ساعتی از شبانه روز برای شما اتفاق بیافتد مجموعه ی خدمات کمیلی در تمامی ساعات، سرویس لوله بازکنی شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده اعزام نیروی ماهر و کارشناس تشخیص گرفتگی لوله به محل شما در سریع ترین زمان می باشد، ممکن است برخی از افراد نگران کثیف کاری بعد از خدمات گرفتگی لوله نگران باشند اما لازم به ذکر است تیم خدماتی ما بدون کوچکترین آسیب به لوله ها و آلودگی محیط قادر به رفع مشکل گرفتگی لوله ها می باشند.

لوله بازکنی شبانه روزی

قیمت لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی با توجه به نوع و شدت گرفتگی لوله ها، محل گرفتگی و روش های رفع گرفتگی لوله متفاوت خواهد بود اما به طور کلی سرویس لوله بازکنی در شرکت خدمات کمیلی با قیمت ارزان به همراه تخفیف های دوره ای انجام خواهد شد.

اشتراک گذاری این مطلب
به اشتراک گذاری بر روی print
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
درخواست اعزام نیرو
سلام، چطوری میتونم کمکت کنم؟