عملیات لایروبی چاه و کف تراشی از جمله اقداماتی است که بعد از تخلیه ی چاه باید انجام شود در صورتی که بعد از انجام تخلیه ی چاه فاضلاب عملیات کف تراشی صورت نگیرد چاه در مدت زمان کمتری پر خواهد شد و برای همین خیلی سریع نیاز به عملیات تخلیه ی چاه میباشد، به طور کلی این عملیات سبب افزایش طول عمر و کارایی چاه فاضلاب خواهد شد.

لایروبی چاه فاضلاب

معمولا دیواره ی چاه فاضلاب با گذشت زمان بر اثر دلایل مختلفی با لایه های رسوبی پوشیده خواهد شد چربی ها، روغن، مو، گرد و خاک، کف و مصالح ساختمانی از جمله دلایل به وجود آمدن رسوب در چاه های فاضلاب میباشد، وجود رسوب در چاه های فاضلاب باعث ایجاد بوی نامطبوعی خواهد شد که ممکن است حتی بعد از تخلیه چاه و رفع گرفتگی لوله ها نیز این مشکل برطرف نشود و حتما نیاز به این کار باشد، لایروبی در واقع به معنای رسوب زدایی از کف و دیواره های چاه است.

زمان مناسب برای لایروبی چاه

برای انجام عملیات لایروبی نمیتوان زمان مشخصی را تعیین کرد، اینکه چاه فاضلاب چه زمانی نیاز به انجام آن دارد بستگی به شرایط مختلف از جمله نوع چاه، صنعتی یا مسکونی بودن ساختمان و زمان استفاده از چاه خواهد داشت، اما استشمام بوی بد، عدم رفع گرفتگی لوله ها و پر شدن دائمی چاه فاضلاب از جمله دلایلی است که نشان میدهد چاه احتیاج به این عملیات دارد، لایروبی چاه فاضلاب به 2 روش انجام خواهد شد در روش اول نیروی انسانی با ابزار های دستی جهت این کار به درون چاه خواهد رفت و در روش بعدی با استفاده از دستگاه های مکانیزه و مکانیکی عملیات آن انجام خواهد شد.

لایروبی با دستگاه

لایروبی عملیاتی است که طی آن لجن، گل و لای و اجسام از چاه فاضلاب خارج میشود به طور کلی با توجه به شرایط و عمق چاه معمولا توسط دستگاه ها و ابزار های مخصوص آن انجام خواهد شد، در صورت ورود اجسامی مانند پلاستک به چاه فاضلاب و عدم جذب آن در خاک به مرور زمان رسوب و لایه خواهد شد و در این صورت نیاز به انجام این عملیات میباشد.

لایروبی با دستگاه

خدمات کمیلی در سریع ترین زمان و با مناسب ترین قیمت کلیه ی خدمات مربوط به لایروبی و کف تراشی را توسط نیروی مجرب و با بهترین دستگاه ها در هر ساعت از شبانه روز انجام خواهند داد.

لایروبی به صورت دستی

لازم به ذکر است برای جلوگیری از ریزش و خرابی دیواره های چاه در زمان لایروبی بهتر است از فردی ماهر برای این کار کمک بگیرید، بعد از عملیات تخلیه ی چاه و تراشیدن دیواره ها به کمک ابزار های مختلف نیروی انسانی به چاه رفته و با کمک ابزار های مکانیکی یا دستی کف و دیواره های چاه فاضلاب را رسوب زدایی میکند.

لایروبی دستی

قیمت لایروبی چاه فاضلاب

به طور کلی قیمت لایروبی با توجه به عواملی از جمله نوع و مقدار لجن و رسوب تعیین خواهد شد، اما گروه خدمات کمیلی همواره سعی کرده است رضایت مشتریان را در اولویت کار خود قرار دهد و هزینه ی آن را با قیمتی حدود (تماس بگیرید) تومان و با رعایت نکات ایمنی و بدون وارد کردن کوچکترین خرابی و خسارت انجام خواهد داد.

اشتراک گذاری این مطلب
به اشتراک گذاری بر روی print
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
WeCreativez WhatsApp Support
درخواست اعزام نیرو
سلام، چطوری میتونم کمکت کنم؟