اگر چاه فاضلاب پر شود نیاز به تخلیه پیدا خواهد کرد، برای تخلیه ی آن در ساختمان های مختلف میتوان از روش های مختلفی استفاده کرد، ما در این مطلب قصد داریم در خصوص عواملی که در پر شدن چاه موثر هستند و به روش های آن بپردازیم پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

تخلیه چاه فاضلاب (Drainage sewage wells)

اگر چاه به حد زیادی پر شود سبب بالا آمدن از لوله های فاضلاب شده و باید سریعا در تخلیه آن اقدام شود البته این زمان کمی دیر است و اگر به دفعات تکرار شود دیواره ی آن سست خواهد شد برای بررسی زمان میتوانید از متخصصین این بخش کمک بگیرید، برای تشخیص این مورد که آیا نیاز به تخلیه ی آن دارید یا لوله بازکنی، بهتر است از یک فرد متخصص و کاربلد کمک بگیرید.

تخلیه چاه فاضلاب

عوامل موثر در پر شدن چاه 

عوامل بسیار زیادی در پر شدن چاه موثر بوده که بخشی از آن ها به شرح ذیل میباشند:

  • اندازه ی انباره ی چاه فاضلاب
  • عمق و قطر چاه فاضلاب
  • خاک محل قرارگیری چاه

علائم گرفتگی چاه فاضلاب چیست؟

معمولا زمانی که بوی بد فاضلاب به مشام برسد، آب توالت و حمام بالا بزند، حشراتی مانند سوسک در حمام و توالت پیدا شود و گرفتگی توالت های ایرانی و فرنگی باز نشود نشانه هایی از گرفتگی آن خواهد بود که باید سریعا اقدام شود، از آن جا که ممکن است این مشکل در هر ساعتی از شبانه روز روی دهد، سرویسکاران مجموعه ی خدمات کمیلی در اموری مانند تخلیه چاه، حفر چاه، لوله کشی و لوله بازکنی به صورت شبانه روز آماده ی خدمت رسانی میباشند.

روش های (Drain well)

معمولا تخلیه ی چاه با استفاده از تانکر ها، پمپ های لجن کش و دستگاه های مکنده یا ساکشن انجام خواهد شد، البته ممکن است بعد ازانجام دادن این کار نیاز به لایروبی یا کف تراشی نیز باشد در صورتی که ضرورتی به انجام این اقدامات باشد سرویس کاران به خوبی از عهده ی این کار برخواهند آمد.

تخلیه چاه با تانکر لجن کش

استفاده از تانکر لجن کش یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای خارج کردن لجن و فضولات غلیظ درون چاه در سریع ترین زمان میباشد، تخلیه ی فاضلاب با پمپ لجن کش هیچ گونه خرابی به جای نخواهد گذاشت و موثرترین راه برای چاه های خانگی و کوچک خواهد بود.

تخلیه چاه با تانکر لجن کش

Drain well با پمپ

در این روش بعد از پیدا کردن درب با انداختن شیلنگ تانکر به داخل چاه، هر آن چه داخل چاه باشد توسط مکنده به داخل پمپ و تانکر کشیده خواهد شد.

تخلیه چاه با پمپ

قیمت تخلیه چاه فاضلاب (Drainage sewage wells)

مجموعه ی خدمات کمیلی همواره سعی کرده است تمامی فعالیت های خود را با هزینه ای مناسب انجام داده و رضایت مشتریان را اولویت کار خود قرار داده است، اما قیمت نهایی به طور متوسط (تماس بگیرید) تومان خواهد بود، البته این مبلغ بستگی به عوامل مختلفی از جمله دفعات مورد نیاز برای تخلیه ی چاه، نوع و دستگاه های استفاده شده جهت تخلیه، حجم چاه، متراژ شیلنگ تخلیه و نوع پمپ مورد استفاده خواهد داشت.

اشتراک گذاری این مطلب
به اشتراک گذاری بر روی print
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
درخواست اعزام نیرو
سلام، چطوری میتونم کمکت کنم؟