عملیات تبدیل چاه کهنه به نو برای چاه های قدیمی که ممکن است دچار ریزش شوند انجام میشود، به طوری که با انجام مراحل مختلف بخش های تخریب شده و آسیب دیده ی چاه را تعمیر میکنند در این صورت دیگر نیازی به حفاری چاه نو نخواهد بود و نگرانی ها بابت خرابی و ریزش چاه از بین خواهد رفت.

تبدیل چاه کهنه به نو

قطعا چاه فاضلاب بعد از مدتی استفاده دچار کهنگی و فرسودگی خواهد شد و همین امر سبب ریزش چاه فاضلاب میشود، برای همین عملیات نوسازی و ترمیم چاه های قدیمی و کهنه حائز اهمیت میباشد، البته تخلیه چاه فاضلاب اگر در زمان و موقع درستی انجام شود میتواند تا حد زیادی از فرسودگی و ریزش چاه جلوگیری کرد علاوه بر این انجام عملیات لایروبی چاه فاضلاب نیز در افزایش طول عمر چاه تاثیر مهمی خواهد داشت.

تبدل چاه کهنه به نو

چه عواملی باعث کهنه شدن چاه میشوند؟

  • گذشت زمان
  • عدم بررسی وضعیت چاه
  • عدم تخلیه ی به موقع چاه

تبدیل چاه کهنه به نو چگونه انجام میشود؟

معمولا برای نوسازی چاه های فاضلاب کهنه در ابتدا توسط پمپ ساکشن یا تانکر مکنده عملیات تخلیه سازی چاه انجام میشود، در قدم بعدی لازم است پس از عملیات تخلیه چاه فاضلاب، عملیات تراشیدن و از بین بردن لایه های اضافی یا به اصطلاح لایروبی چاه فاضلاب انجام شود. با انجام عملیات لایروبی و کف تراشی میتوان گفت تا حدی چاه از حالت کهنگی خارج شده و همانند چاهی تازه کار خواهد کرد.

از دیگر اقداماتی که با توجه به تشخیص نیروی کار انجام میشود کول گذاری چاه یا طوقه چینی خواهد بود در صورتی که میله چاه فرسوده شده باشد میتوان با این روش ساختار چاه را نگه داشت.

مجموعه ی خدمات کمیلی با دارا بودن نیروی انسانی ماهر و با تجربه توانایی نوسازی و ترمیم چاه های قدیمی و تبدیل چاه کهنه به نو را دارا میباشد.

مزایای نوسازی چاه کهنه

از جمله مهم ترین مزایای نوسازی چاه فاضلاب میتوان به بالا رفتن بازدهی آن اشاره کرد همچنین در صورتی که چاه در معرض ریزش و خرابی باشد با نوسازی میتوان مانع از خسارت های مالی و جانی فراوان برای ساکنین شد، معمولا چاه های فاضلاب کهنه دیواره هایی رطوبت زده و سست دارند پس بهتر است توسط نیرویی ماهر مراحل نوسازی چاه کهنه انجام شود.

تبدل چاه کهنه به نو

قیمت تبدیل چاه کهنه به نو

فرآیند نوسازی چاه کهنه باید توسط نیروی انسانی ماهر صورت گیرد، تشخیص این مسئله که باید چه اقداماتی در کدام یک از بخش های چاه فاضلاب انجام شود تا بتوان چاه کهنه را به نو تبدیل کرد توسط شخصی متخصص در این زمینه انجام خواهد شد، شرکت خدمات کمیلی توانسته است با دارا بودن نیروی انسانی مجرب و با تجربه در سریع ترین زمان در محل حاضر شده و با قیمتی مناسب تمامی مشکلات مربوط به تخلیه ی چاه، تبدیل چاه کهنه به نو، لایروبی و…. با مناسب ترین قیمت انجام دهد، قیمت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد اما به طور میانگین هزینه ای در حدود (تماس بگیرید) تومان خواهد داشت.

اشتراک گذاری این مطلب
به اشتراک گذاری بر روی print
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
WeCreativez WhatsApp Support
درخواست اعزام نیرو
سلام، چطوری میتونم کمکت کنم؟